Blog > Komentarze do wpisu
Pisać nie mam czasu
Stąd spora przerwa, która jednak nie powinna być przeszkodą w czytaniu i ROZPOWSZECHNIANIU wieloletniego dorobku tego bloga. Szkoda jednak, że ciągle jest tak samo: czytelnicy na ogół nie widzą wartości systemowych i czytają jako ciekawostki. No i mamy jak mamy: wszyscy chcą zarządzać eksploatacją, ale na podstawie własnej intuicji. Może przypadkiem się uda.

Niezrozumienie istoty powszechnego zjawiska eksploatacji prowadzi wprost do lekceważenia specjalistów i oczywistego opóźniania rozwoju. oczywiście przy akompaniamencie oświadczeń jak to "my" naprawiamy po tamtych co byli. Smutne to widowisko.

Wydawało mi się, że wokół bloga powstanie jakieś środowisko, wymiana myśli. Nic z tych rzeczy się nie stało. Okazuje się, z poziom społeczeństwa jest jaski jest, podobnie jak tempo jego rozwoju, czyli nabywania powszechnej wiedzy eksploatacyjnej. Eksploatacja bloga nie przynosi wielu wiele... Po prostu trzeba siać na wszystkie wiatry.

Krzykliwe naprawianie po poprzednikach jest po prostu śmieszno-tragiczne... Co się udaje - to przypadkiem, bo przecież dobro i zło dzieją się razem. Chodzi tylko o proporcje. Często dobro jest upaprane w błocie tak, że nie widać...

Czyli należy liczyć na to, że może ktoś coś załapie i rozpowszechni. Ekspertów, a nawet fachowców z dziedziny inżynierii eksploatacji po prostu nie potrzeba. Widać to po treści ogłoszeń o pracy. Wystarczy wsadzić przypadkową listę wymagań i już nie swój nie przyjdzie...

 



poniedziałek, 25 września 2017, aph521

Polecane wpisy

(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Katalog-blogow.pl