Blog > Komentarze do wpisu
Wydawać by się mogło
Wydawać by się mogło, że po tylu latach pisania o eksploatacji tu i tam, zmiany w myśleniu powinny być zasadnicze. Niestety, po raz kolejny miałem okazję usłyszeć, że to w ogóle nieważne co piszę, bo liczy się tylko to co wojna i komuna spieprzyła i co ciągle funkcjonuje jako urzędowe.

Rozmiar lekceważenia tego tematu przez ludzi pełniących role kierowników eksploatacji wręcz poraził. Kompletny brak refleksji nad tym co się dzieje i dyletanckie upraszczanie spraw i to w atmosferze zabawowej

Dlatego po raz kolejny napiszę: cały ten blog, a także blog grochowski są już nabite wiedzą nieincydentalną. Tak więc jest co czytać i rozpowszechniać na cały kraj i świat. To ta wiedza pozwala rozwijać systemy eksploatacyjne. Nie powinno się ulegać złudzeniu, że to tylko takie incydentalne opowiastki. W razie czego pozwala zrozumieć absurdalne zachowania przełożonych, co zajechali za wysoko i bronić się przed ich mądrością inaczej.

Jakie są efekty tego, co nawet w ostatnich tekstach? Przecież dalej się te głupoty dzieją i to wcale nie tylko pod szyldem Macierewicza. Amatorszczyzna, dyletantyzm są wszechobecne. Dalej kierownicy eksploatacji nie wiedzą, że są kierownikami eksploatacji i co się z tym wiąże.

niedziela, 09 października 2016, aph521

Polecane wpisy

Komentarze
2016/10/09 18:26:50
Polecane teksty, wyświetlane poniżej to pełno wiadomości bardzo potrzebnych każdemu. Musi tylko zrozumieć ich sens dla swojej działalności.
(C) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Katalog-blogow.pl